Warszawa: Spotkanie "Pełno spraw dla niepełnosprawnych"
Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza wszystkich chętnych, w szczególności osoby niepełnosprawne i ich opiekunów, do udziału w bezpłatnym spotkaniu na temat dotacji z funduszy europejskich, z których mogą korzystać osoby z niepełnosprawnością.
Spotkanie „Pełno spraw dla niepełnosprawnych” odbędzie się 13 grudnia 2011 r. w godz. 11.00-15.00 w siedzibie Centralnego Punktu Informacyjnego przy ul. Żurawiej 3/5 w Warszawie. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W czasie spotkania będzie obecny tłumacz języka migowego.
Uczestnicy spotkania uzyskają informacje o rodzajach działań finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (warsztaty aktywizacji, doradztwo, pośrednictwo zawodowe i pracy, staże, szkolenia, kursy, środki finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej). Program spotkania uwzględni także prezentację aktualnie realizowanych projektów dla osób niepełnosprawnych oraz indywidualne konsultacje z ekspertami z Centralnego Punktu Informacyjnego.
Osoby zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu proszone są o przesłanie maila na adres: spotkania@cpe.gov.pl (ze wskazaniem terminu spotkania, imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego) lub o telefon na nr 22 626 06 32 lub 33. Dane osobowe uczestników będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby związane z organizacją spotkań.
- Pobierz program spotkania (.pdf, 244 KB)
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc – ograniczona. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 22 626 06 32/33.
Centralny Punkt Informacyjny zaprasza jednocześnie do korzystania z bezpłatnych konsultacji, uwzględniających wsparcie w poszukiwaniu źródeł dofinansowania pomysłów oraz pomoc dla beneficjentów Funduszy Europejskich w kwestii zasad rozliczania projektu. Poradnictwo oferowane jest w siedzibie CPI oraz w formach telefonicznej i mailowej.
Więcej informacji o naszej działalności na stronie Centralnego Punktu Informacyjnego.
Komentarze
brak komentarzy
Polecamy
Co nowego
- Rusza głosowanie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2024 roku – tegoroczne #Guttmanny nadchodzą
- Seniorzy w artystycznym żywiole
- Wspólna lekcja wrażliwości. Premiera spektaklu „Brzydkie Kacząko”
- Jak muzyka pomaga przebodźcowanym dzieciom? Ciekawe wyniki badań z polskich przedszkoli
- Nawet 30 kilometrów do ginekologa? Nierówny dostęp do ginekologów w Polsce - jak miejsce zamieszkania łączy się z jakością życia Polek?
Dodaj komentarz