Rusza rekrutacja do projektu „Arteterapia drogą do twórczej integracji VI”
Konińska Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji projektu „Arteterapia drogą do twórczej integracji VI”. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe metody pracy z osobami z niepełnosprawnością pod okiem najlepszych trenerów – praktyków arteterapii w Polsce – ten projekt jest dla Ciebie! Nabór do projektu trwa do 24 czerwca lub do wyczerpania miejsc.
Do szóstej edycji projektu Fundacja zaprasza 235 uczestników z całej Polski – terapeutów, asystentów, opiekunów, pedagogów i wolontariuszy zaangażowanych w pracę z osobami z niepełnosprawnościami (225 osób), a także opiekunów faktycznych osób z niepełnosprawnościami mających powyżej 16 lat, czyli głównie ich Rodziców (10 osób).
W programie jest przewidzianych 15 trzydniowych stacjonarnych szkoleń arteterapeutycznych oraz 1 szkolenie, które odbędzie się w całości zdalnie (każdy uczestnik projektu może wziąć udział w jednym bloku tematycznym, w jednym wybranym terminie). Proponowany szeroki wachlarz warsztatów – aż 13 metodologicznych, 2 rozwojowe oraz jeden warsztat zdalny pn. „Arteterapia w wymiarze pracy zdalnej”. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie podajdalej.org.pl.
Wszystkie warsztaty stacjonarne odbywać się będą w Koninie.
Informacji o projekcie udziela Aleksandra Kubiak, mailowo: arte@podajdalej.org.pl lub pod numerem telefonu: 504 646 146 (w godz. 8:00 – 16:00).
Projekt „Arteterapia drogą do twórczej integracji VI” jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz 1%.
Komentarze
brak komentarzy
Polecamy
Co nowego
- Rusza głosowanie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2024 roku – tegoroczne #Guttmanny nadchodzą
- Seniorzy w artystycznym żywiole
- Wspólna lekcja wrażliwości. Premiera spektaklu „Brzydkie Kacząko”
- Jak muzyka pomaga przebodźcowanym dzieciom? Ciekawe wyniki badań z polskich przedszkoli
- Nawet 30 kilometrów do ginekologa? Nierówny dostęp do ginekologów w Polsce - jak miejsce zamieszkania łączy się z jakością życia Polek?
Dodaj komentarz