Puchar Wielkopolski Rugby Na Wózkach

28.06.2005

W dniach 2-3 lipca 2005 r. odbędą się zawody Pucharu Wielkopolski Rugby na Wózkach.

Organizatorami zawodów są Fundacja Sportów Różnych Osób Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych "Razem - Niezależni" oraz Fundacja Aktywnej Rehabilitacji. W rozgrywkach wezmą udział cztery drużyny:
- Piecobiogaz (Poznań)
- Isk Atak (Elbląg)
- Garbate Anioły (Radom)
- Jeźdźcy (Borowa Wieś)

Mecze odbędą się według przepisów międzynarodowych Federacji Rugby na Wózkach (IWRF). Każdy mecz dzieli się na kwarty (4 razy po osiem minut efektywnego czasu gry). Za wygrany mecz drużyna otrzymuje dwa punkty, przegrany - jeden punkt, walkower - zero punktów. Na podstawie tej punktacji drużyny będą walczyć w niedzielnych finałach o trzecie i pierwsze miejsce. Jeśli dwa zespoły zdobędą identyczną liczbę punktów, o rozstawieniu w finałach decydować będą małe punkty zdobyte bezpośrednio podczas gry.

Zawody będą odbywać się w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Poznaniu, ul. Żonkilowa 34 (wejście na salę od ul. Lawendowej). Początek rozgrywek o godz. 9.

Organizatorzy:
Fundacja Sportów Różnych Osób Niepełnosprawnych I Pełnosprawnych "Razem - Niezależni", ul. Główna 22, 64-412 Chrzypsko Wielkie, tel./faks 0*61 293 39 17, e-mail: funrn6@wp.pl

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji, ul. Inspektowa 1, 02-711 Warszawa, tel. 0*22 651 88 03, e-mail: info@far.org.pl